Όλοι οι Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Οι Άνθρωποι είναι αυτοι που κάνουν τα αδύνατα δυνατά. Η ομάδα που θα εκπροσωπεί τους δημότες την επόμενη μέρα πρέπει να γνωρίζουν από πρώτο χέρι τα προβλήματα που υπάρχουν και τον τρόπο που μπορούμε να τα λύσουμε.

Γι αυτό πιστεύουμε ότι οι άνθρωποι που ακολουθούν την παράταξή μας είναι ικανοί με έναν ηγέτη πολύπειρο να ανταποκριθεί με τα καλύτερα αποτελέσματα.

Αγγελιδάκη – Λουδιανού Χρυσάνθη

Αγγελιδάκη – Λουδιανού Χρυσάνθη

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Αεράκης Β. Γεώργιος (Φραγκοβασίλη)

Αεράκης Β. Γεώργιος (Φραγκοβασίλη)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Αργυράκης Δημήτριος

Αργυράκης Δημήτριος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Βαμβουκάκη – Παπαδάκη Ζαχαρένια

Βαμβουκάκη – Παπαδάκη Ζαχαρένια

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Βιστάκης Ιωάννης

Βιστάκης Ιωάννης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Δαφνομήλη         Μαρία

Δαφνομήλη Μαρία

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Καλλέργη-Καπετανάκη Αικατερίνη

Καλλέργη-Καπετανάκη Αικατερίνη

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Καλλέργης Γιάννης (Γιαννήμπας)

Καλλέργης Γιάννης (Γιαννήμπας)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Καρούζου Μαρίνα

Καρούζου Μαρίνα

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Κοκοβάκης Νικόλαος

Κοκοβάκης Νικόλαος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Κοκονοζάκη Μαρία

Κοκονοζάκη Μαρία

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Κουκουλάκης Φώτης

Κουκουλάκης Φώτης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Κωστάκης Ιωάννης

Κωστάκης Ιωάννης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Μακριδάκης Κωνσταντίνος

Μακριδάκης Κωνσταντίνος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Μακριδάκης Νικόλαος (Μουστάκας)

Μακριδάκης Νικόλαος (Μουστάκας)

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Μανιαδής Αντώνιος

Μανιαδής Αντώνιος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Μαρκογιαννάκης Μιχαήλ

Μαρκογιαννάκης Μιχαήλ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Μαυράκη Έλλη

Μαυράκη Έλλη

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Μεσσαριτάκη Μάνια

Μεσσαριτάκη Μάνια

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Μιχαλίτσης Σάββας

Μιχαλίτσης Σάββας

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Ξενικάκης Γεώργιος

Ξενικάκης Γεώργιος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Ξημέρης – Μπαχρής Γιώργης του Κων/νου

Ξημέρης – Μπαχρής Γιώργης του Κων/νου

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Ξυλούρης Μιχαήλ

Ξυλούρης Μιχαήλ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Παπάζογλου Νικόλαος

Παπάζογλου Νικόλαος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Παρασύρη Πελαγία

Παρασύρη Πελαγία

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος
Ροδίτης Αντώνης

Ροδίτης Αντώνης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Σαββόγλου Παναγιώτης

Σαββόγλου Παναγιώτης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Σαλούστρος Βαγγέλης

Σαλούστρος Βαγγέλης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Σύρμος Κωνσταντίνος

Σύρμος Κωνσταντίνος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Φθενός Δημοσθένης

Φθενός Δημοσθένης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος
Ψαράκη Ειρήνη

Ψαράκη Ειρήνη

Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος